Jak rozkochać w sobie mężczyznę? Sprawdzone sposoby kobiet

autor Ida Lenart
0 komentarz 7 razy czytano

Wiele kobiet zastanawia się nad tym jak to jest, że ich przyjaciółki żyją od kilku (lub kilkunastu) lat w szczęśliwych związkach, a one wciąż są same. Jeśli zaliczasz się do tego grona, nie panikuj. Z tego artykułu dowiesz się jak rozkochać w sobie mężczyznę. Każdego.

Nie udawaj

Udawanie to jedna z gorszych rzeczy, która stoi na drodze do szczęśliwego związku. Mężczyźni lubią kiedy kobieta jest sobą, a nie stwarza kreację, która tak naprawdę nie istnieje. Jeśli zawsze będziesz umiała pokazać co w danym momencie Cię zasmuciło czy ucieszyło, mężczyzna na pewno to doceni. Zatem ciesz się wtedy gdy coś sprawia Ci radość, a kiedy masz gorszy dzień, nie bój się tego powiedzieć. Warto odkryć swoje zalety, ale także zwrócić uwagę słabsze strony. Tylko tak możesz dać się poznać.

Bądź zadbana

To stara prawda, która jednak doskonale się sprawdza. Mężczyźni lubią kobiety, które dbają o swój wygląd. Oczywiście nie do przesady, ale jeśli będziesz na spotkania przychodziła w zaniedbanym stroju i z byle jaką fryzurą, nie licz na to, że zdobędziesz wymarzonego faceta. Pamiętaj, by podkreślać to, co w Twoim wyglądzie jest najlepsze, jeśli masz długie nogi – wyeksponuj je. Podobnie z oczami – jeśli to właśnie one wyróżniają Cię z tłumu, nie bój się tego zaakcentować.

warto przeczytać:  Co mężczyzn denerwuje w kobietach? 5 cech i zachowań, których nie lubią mężczyźni

Wytrwale słuchaj

Tak, dokładnie. Chociaż mężczyzna lubi zatracić się w kobiecej paplaninie, to tak naprawdę marzy o tym, by zostać wysłuchanym. Zatem słuchaj i nie przerywaj, pod koniec jego wywodu możesz zadać jakieś pytanie, które wyjaśni Ci ewentualne wątpliwości co do jego wypowiedzi.

Bądź optymistką

Wiesz o tym, że optymistki mają lepiej? Jeśli nie, to koniecznie musisz tę zasadę wcielić w życie. Pozytywne nastawienie do świata przełoży się również na Twoją relację. Na pewno nie rozkochasz faceta jeśli co dzień będzie widział Cię z kwaśną miną. Optymistyczne podejście może także pomóc rozwiązywać konflikty – przy takim spojrzeniu na świat szklanka zawsze będzie tylko do połowy pusta (a nie cała). Partner na pewno doceni Twoje starania i uwierz, jeśli pokażesz się jako osoba bardzo pozytywna, więcej osiągniesz w życiu, a także w związku.

Unikaj kłótni

Tak naprawdę mężczyźni nie lubią kobiet, które są kłótliwymi zołzami. Konflikty staraj się rozwiązywać spokojnie, nie krzycz i nie wyrzucaj partnerowi, że wszystko co się dzieje to jest jego wina.

warto przeczytać:  Mężczyźni lubią kobiety w rozmiarze XXL - zobacz co lubią najbardziej!

Pokaż swoje tajemnicze oblicze

Odrobina tajemniczości jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie odkrywaj zatem do końca swoich tajemnic – bądź drogą, która prowadzi do znalezienia skarbu, tylko niech mężczyzna długo nią podąża.

Swoją oryginalność potraktuj jako atut

Mężczyźni nie lubią kiedy kobieta źle się czuje w swojej skórze. Dlatego jeśli masz świadomość swojej odmienności i oryginalności, zrób z tego faktu atut. Na pewno wydasz się bardziej atrakcyjna kiedy pokażesz, że nie jesteś taka sama jak całe zastępy kobiet.

Daj mężczyźnie trochę swobody

Nikt nie lubi być stale kontrolowany, szczególnie gdy potajemnie sprawdza się jego pocztę, sms-y czy w inny sposób inwigiluje. Powinnaś pozwolić na to, by Twój wybranek miał trochę swobody – nie tylko pokażesz mu, że rozumiesz jego naturę, ale także momenty rozłąki dobrze podziałają na waszą relację.

Pamiętaj także, że obsesyjna chęć zwrócenia na siebie uwagi może odnieść wręcz odwrotny skutek. Nie uzależniaj swojego istnienia od obecności mężczyzny w Twoim życiu – pokaż, że masz pasje i swoje sprawy, które on niekoniecznie musi znać.

warto przeczytać:  Jakie kobiety lubią mężczyźni? Typy kobiet, które podobają się facetom

podobne artykuły

zostaw komentarz

najczęściej komentowane

najpopularniejsze w tygodniu

copyright © 2016 Cafeteria