Mężczyźni lubią kobiety w rozmiarze XXL – zobacz co lubią najbardziej!

autor Edyta Figa
0 komentarz 977 razy czytano

Mimo, że powszechnie uważa się, że mężczyznom podobają się kobiety o wyglądzie modelek, okazuje się, że wielu z nich woli panie w rozmiarze XXL. Co w nich lubią najbardziej? Czy jest to wyłącznie fizyczność, czy może coś więcej?

Figura kobiet w rozmiarze XXL

O ile właśnie w kobietach o wymiarach 90x60x90 powinno się widzieć ideał, tak kształtują się gusta od wielu lat, o tyle niekoniecznie tak to wygląda. Owszem, dobrze jest popatrzeć na szczupłą, młodą, atrakcyjną modelkę, jednak w codziennym życiu zwykle się na taką nie trafia. A jeśli nawet spotka się tego typu kobietę – niekoniecznie takie kształty są tymi, które odpowiadają.

Wielu mężczyznom podoba się, gdy ich wybranka ma nieco więcej ciała. Dzięki temu jawi się jako bardziej kobieca. W przypadku pań noszących rozmiar XXL zarówno łydki, uda, pośladki, brzuch, ramiona i piersi są pełne. Jest więc – mówiąc kolokwialnie – za co złapać. Panowie lubią falujące ciało partnerki, jest dla nich seksowne i uwodzicielskie.

warto przeczytać:  Masz rozmiar XXL? Zobacz co zakładać, aby wysmuklić sylwetkę!

Dla wielu mężczyzn pulchniejsza kobieta jest po prostu zdrowsza. Szczupłe, czy wręcz wychudzone ciało jest symbolem choroby. Cienka skóra, widoczne kości, symbolizują wycieńczenie, chorowitość, podatność na infekcje. Oczywiście nie zawsze jest to zgodne z prawdą. Jednak sprawia to, że panowie chętniej poszukują na partnerkę, żonę, matkę dla dzieci pań o pełniejszych kształtach, które sprawdzą się w tych rolach.

Styl życia pulchnych pań

Wielu mężczyznom podoba się to, jaki styl życia prowadzą kobiety noszące rozmiar XXL. Z reguły są one znacznie pogodniejsze, mają do siebie dystans, nie przejmują się opinią innych i nie przeżywają każdego wysokokalorycznego posiłku. Dzięki temu, że są wolne od konieczności ciągłego kontrolowania wagi, skupiają się na innych aspektach życia. Mają wiele pasji, znajomych, są pełne energii i chętnie podejmują nowe wyzwania.

Kobiety XXL nie zdradzają

Mężczyznom w kobietach o korpulentnych kształtach podoba się to, że są wierniejsze. Myślą, że nie zdradzą ich, bo raczej nie spodobają się innym facetom. Co więcej, często panowie nawet twierdzą, że pulchne panie doceniają to, że zostały wybrane przez swoich partnerów. Oni z kolei są przekonani, że nie zostaną zdradzeni, bo ich kobiety będą się bały, że ich nikt inny nie zechce i po skoku w bok nie będą miały do czego wracać. Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. Jednak wielu mężczyzn myśli w ten sposób i to sprawia, że chętnie wybierają kobiety XXL na swoje partnerki.

warto przeczytać:  Co mężczyzn denerwuje w kobietach? 5 cech i zachowań, których nie lubią mężczyźni

Charakter pań w rozmiarze XXL

Dla wielu, kobiety noszące ubrania w rozmiarze XXL mają stały pakiet cech charakteru, które doceniają w nich mężczyźni. Jest to z pewnością ciepło. Puszyste panie dają się lubić. Roztaczają wokół siebie atmosferę przyjaźni. Kobiety XXL uchodzą za bardziej uczuciowe, kochające, lojalne. Wiele z nich kojarzy się z rodzinnością, chęcią stania się żoną i matką, która zadba o dom. Często do cech charakteru dopisuje się również skromność i brak pewności siebie, a nawet nieśmiałość, chociaż nie we wszystkich aspektach życia. Dla wielu mężczyzn to jednak wystarczające, by szukać dla siebie partnerki wśród kobiet, które mają nieco więcej ciała tu i ówdzie.

podobne artykuły

zostaw komentarz

copyright © 2016 Cafeteria