5 sklepów, które nie ignorują kobiet plus size

autor Ewa Marczak
1 komentarz 837 razy czytano

Kobiety plus size jeszcze niedawno nie miały za dużo możliwości do zakupu modnych ubrań w większych rozmiarach. Na szczęście te czasy są już przeszłością i aktualnie puszyste kobiety nie powinny mieć problemu ze skompletowaniem swojej garderoby. Dzisiaj udowadniamy, że coraz więcej sklepów nie ignoruje pań plus size. 

   1. Sklep C&A – moda plus size z sieciówki
   2. Duże rozmiary w H&M
   3. Moda damska plus size z katalogu, czyli Bonprix
   4. Sklep Big Sister – moda dla większych kobiet 
   5. Moda plus size dla kobiet – Cavaricci

Sklep C&A – moda plus size z sieciówki

Nasz przegląd sklepów z modą dla kobiet plus size rozpoczniemy od znanej sieciówki – C&A. Nie wybraliśmy tego sklepu przypadkowo. Powszechny dostęp do ubrań z większymi rozmiarami jest bowiem bardzo ważny, a trend, sieciówek wprowadzających kolekcje plus size jest krokiem w dobrą stronę. W C&A znaleźć można dżinsy, T-shirty, swetry, kardigany oraz sukienki plus size. 

Co ważne, w C&A znaleźć można również bieliznę plus size, sportowe ubrania, a także rzeczy na specjalne okazji w większych rozmiarach, aż do 4XL. Zakupów dokonać można stacjonarnie lub online, poprzez stronę internetową sklepu. 

Duże rozmiary w H&M

Następną sieciówką, która wprowadziła u siebie ubrania w większych rozmiarach, jest H&M. Ciuchy plus size w tym sklepie dochodzą do rozmiaru 4XL i utrzymane są w najmodniejszej stylistyce. Ubrania te są modne i wygodne, a z pierwszej ręki wiemy, że H&M jest częstym wyborem wśród sklepów z modą plus size. 

Sklep ten oferuje bieliznę i stroje kąpielowe w dużych rozmiarach, spodnie, okrycia wierzchnie, a nawet eleganckie sukienki plus size. Asortyment jest dosyć szeroki i naprawdę można w H&M skompletować ciekawe stylizacje.

3. Moda damska plus size z katalogu, czyli Bonprix

Kolejną propozycją sklepu, który nie ignoruje kobiet plus size, jest Bonprix. W asortymencie sklepu znaleźć można bieliznę, spodnie, bluzki, spódnice czy sukienki plus size. Rozmiary dochodzące do 48/50 pozwalają na dokonywanie zakupów, nawet przez panie o sporych rozmiarach. 

Bonprix jest międzynarodową marką modową, która wprowadziła innowacyjny sposób zakupów, poprzez zamawianie wybranych pozycji z katalogu. Aktualnie, katalogi dalej są wykorzystywane i wysyłane do klientów, jednak dzięki sklepowi internetowemu, można dokonywać wygodnych zakupów, siedząc przed komputerem. 

4. Sklep Big Sister – moda dla większych kobiet

Propozycją sklepu, w którym znaleźć można jedynie ciuchy plus size, jest Big Sister. Jest tam wiele propozycji modnych ubrań w większych rozmiarach, dochodzących aż do rozmiaru 58. W Big Sister znaleźć można spodnie, bluzki, koszule, żakiety i garnitury, które wpisują się w obowiązujące trendy i pozwalają na tworzenie modnych stylizacji kobietom plus size. 

5. Moda plus size dla kobiet – Cavaricci

Cavaricci to kolejny sklep z damską modą plus size, w którym znaleźć można jedynie duże rozmiary. Sklep ten oferuje modne okrycia wierzchnie jak kurtki czy płaszcze, kamizelki, a także bluzy, dresy czy sukienki plus size. Cavaricci to miejsce, w którym panie plus size znajdą nie tylko ciuszki na co dzień, ale także eleganckie propozycje na ważne okazje. 

podobne artykuły

1 komentarz

Wika 24 marca 2023 - 11:52

O C&A to bardzo fajny sklep, noszę rozmiar 48 i znajduję tam dużo fajnych ubrań dla siebie ;)

odpowiedz

zostaw komentarz

copyright © 2016 Cafeteria