Jakie kobiety lubią mężczyźni? Typy kobiet, które podobają się facetom

autor Paula Roztocka
0 komentarz 574 razy czytano

Mężczyźni mają swoje określone typy kobiet, które podobają im się najbardziej. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego. Kobiety również wiedzą, jaki mężczyzna ma większe szanse na to, by podbić ich serce. Płeć piękna prezentuje wiele cech osobowościowych, które przyciągają panów. O jakich więc kobietach marzą mężczyźni?

Kobiety inteligentne

Chociaż trudno w to uwierzyć, mężczyzn pociągają kobiety inteligentne. Jak się okazuje, nie tylko wygląd ma znaczenie, ale także to, co znajduje się w głowie. Mężczyźni lubię kobiety oczytane, mądre, takie które mają zdanie na wiele tematów i nie boją się go zaprezentować. Nie oznacza to jednak, że pociągają ich panie, które są przemądrzałe. To akurat działa na nich odpychająco.

Kobiety pewne siebie

Mężczyźni z natury są zdobywcami, dlatego tak bardzo pociągają ich kobiety pewne siebie. Trudniej zdobyć ich serce i im zaimponować. Niektórzy faceci za punkt honoru stawiają więc sobie poderwanie odważnej i silnej kobiety.

warto przeczytać:  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?

Z poczuciem humoru

Poczucie humoru to dla wielu z nas ważna cecha. Pary, które uwielbiają się śmiać, nigdy się ze sobą nie nudzą, a to oznacza często wieloletnie związki. Dziewczyna, która często się uśmiecha, lubi robić żarty, jest dowcipna itp. jest więc przez wielu mężczyzn pożądana. Najważniejsze jednak, żeby mężczyzna, który zdobędzie taką kobietę nie okazał się totalnym ponurakiem.

Kobiety naturalne

Coraz częściej mężczyźni doceniają naturalne piękno. Podobają im się kobiety, które nie malują się przesadnie i nie zasypiają w makijażu. Urodę można oczywiście delikatnie podkreślić, ale można to zrobić np. popularnym ostatnio make up’em saute, czyli bardzo naturalnym. Ponadto, mężczyźni nie znoszą czekać, a związanie się z osobą, która kilka godzin dziennie spędza w łazience, nie jest niestety niczym przyjemnym.

Kobiety, które dobrze gotują

Niestety, ale większość mężczyzn to tradycjonaliści. Nie jest to oczywiście nic złego, ale pociągają ich kobiety, które dobrze gotują. To kojarzy im się z domem rodzinnym i z… mamą. Można też spojrzeć na to inaczej. Czasami zdolności kulinarne to pierwszy sposób na podryw, w końcu mówi się, że przez żołądek do serca… Czemu więc tego nie spróbować?

warto przeczytać:  Co mężczyzn denerwuje w kobietach? 5 cech i zachowań, których nie lubią mężczyźni

Kobiety – chłopczyce

Niektórzy panowie marzą o tym, żeby ich partnerka lubiła oglądać piłkę nożną, wiedziała co to spalony i potrafiła naprawić cieknący zlew. Nie oznacza to, że chcą poczuć się w pewnych kwestiach wyręczani. Mężczyźni lubią po prostu kumpelki, które napiją się z nimi piwa czy pójdą na boks. Takie przyjacielskie podejście do związku bywa czasami strzałem w dziesiątkę, ponieważ cementują go wspólne zainteresowania i tematy do rozmów.

Seksowne kobiety

Nie da się ukryć, że mężczyźni są wzrokowcami i pociągają ich seksowne panie. Szczególną uwagę panowie zwracają na kobiece krągłości, czyli biodra, wcięcie w talii, pełny biust. Wbrew pozorom, to wcale nie szczupłe kobiety o figurze modelki mają większe szanse u mężczyzn. Najważniejsze to wyglądać kobieco i dobrze czuć się w swoim ciele, to poprawia pewność siebie i wpływa na atrakcyjność.

podobne artykuły

zostaw komentarz

copyright © 2016 Cafeteria