Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?

autor Paula Roztocka
0 komentarz 444 razy czytano

Mają własne zdanie, są szczere, nie dają się podporządkować, mają swoje zainteresowania… To właśnie z takich powodów mężczyźni uwielbiają kobiety, które zamykane są w szufladce z napisem „zołza”. Wbrew pozorom określenie to ma mnóstwo zalet i właśnie z tego względu faceci szukają takich wyjątkowych kobiet. Dlaczego więc mężczyźni kochają zołzy?

Jest szczera do bólu

To chyba jedna z największych zalet. Mężczyźni nie lubią kobiet, które komunikują się pomiędzy wierszami. Mówienie wprost o swoich uczuciach i potrzebach jest więc bardzo pożądane, a właśnie taką postawę przyjmują „zołzy”. Nie owijają w bawełnę, są konkretne i wiedzą, czego chcą.

Nie marudzi

Mężczyźni nie znoszą kobiet, które wiecznie na coś narzekają i marudzą. „Zołzy” nie mają takiego charakteru, by na coś zrzędzić. Jak coś im nie pasuje to biorą sprawy w swoje ręce i nie mają skrupułów, by zmienić coś, co im się nie podoba. Taką kobietę śmiało można przedstawić swoim przyjaciołom. Inni mężczyźni mogą być nawet zazdrośni, że oni nie trafili na taką osobę, która może być świetną kumpelką i potrafi rozmawiać o wszystkim bez narzekania.

warto przeczytać:  Co mężczyzn denerwuje w kobietach? 5 cech i zachowań, których nie lubią mężczyźni

Ma silny charakter

Wbrew pozorom, mężczyźni nie lubią słabych kobiet. Kręcą ich dziewczyny, które mają swoje zdanie i nie boją się życia. To może objawiać się w tak zabawnych zachowaniach jak chociażby strach przed pająkami. Wiele kobiet w tej sytuacji jest przerażonych, „zołza” rozprawi się z takimi problemami w sekundę.

Nie daje się łatwo zdobyć

Mężczyźni uwielbiają zdobywać. Jeśli ktoś jest niedostępny, staje się to wyzwaniem. Facetów kręci możliwość zdobywania kobiety małymi krokami i nie zniechęcają się szybko. Za punkt honoru stawiają sobie umówienie się z „zołzą” i konkretnie realizują swoje zamiary aż im się uda. A nie ma co ukrywać, że kobiety lubią, jak ktoś się o nie stara i powoli zdobywa ich serce. To znaczy, że faktycznie komuś zależy.

Nie jest na każde zawołanie

Skoro „zołza” ma silny charakter, to chyba jasne, że nie będzie na każde zawołanie jak inne kobiety. „Zołza” ma swoje życie, nie podporządkowuje go nikomu innemu. Ma swoje plany i nie zmienia ich pod wpływem chwili tylko po to, by kogoś zadowolić. Nie czeka na wiadomości od ukochanego wpatrując się godzinami w telefon. Ma swoje życie i szanuje swój czas.

warto przeczytać:  Mężczyźni lubią kobiety w rozmiarze XXL - zobacz co lubią najbardziej!

Ma czas tylko dla siebie

Typowa „zołza” stawia na własny rozwój. Ma zatem czas dla siebie, na rozwijanie własnych zainteresowań, kształcenie się, czytanie książek itp. Nie znaczy to oczywiście, że jest egoistką. Po prostu nie lubi być od nikogo zależna i ceni sobie czas dla siebie. Nie uzależnia się od innych i nie zamęcza ludzi swoją obecnością.

Jest wyjątkowa

„Zołza” różni się od innych kobiet i to na plus. Jest wyjątkowa, potrafi rozmawiać na każdy temat, nie narzeka, ma poczucie humoru, jest błyskotliwa, ironiczna. „Zołzy” najczęściej stają się duszami towarzystwa, dlatego są tak bardzo lubiane. Są niezależne, zadziorne i znają swoją wartość. Nic więc dziwnego, że mężczyźni lubią otaczać się takimi kobietami.

podobne artykuły

zostaw komentarz

copyright © 2016 Cafeteria