Wypożyczalnie aut w Warszawie, które warto odwiedzić

autor Paula Roztocka
0 komentarz 218 razy czytano

Zainteresowanie wypożyczalniami samochodów stale rośnie. Coraz więcej osób docenia fakt, że mogą wynająć auto na kilka dni lub nawet kilka godzin. Jest to rozwiązanie popularne nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również wśród firm, które z reguły decydują się na wynajem długoterminowy. Z usług których wypożyczalni samochodowych w Warszawie warto skorzystać?

Mega Tanio

Mega Tanio ma aż 6 punktów w Warszawie. Według danych na http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-warszawa/, wypożyczalnie samochodów znajdują się przy Dworcu Gdańskim, Dworcu Wschodnim, przy Al. Jerozolimskich, na Lotnisku Okęcie (2 siedziby) oraz na Lotnisku Modlin. Na wynajem oferowane są auta różnych segmentów, dostępne są zarówno pojazdy klasy A, jak i B czy C. Wszystkie samochody mają niezbędne ubezpieczenia, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Wypożyczalnia Mega Tanio regularnie sprawdza flotę i dokonuje niezbędnych napraw aut. Na korzyść jest także brak limitu kilometrów, a także świadczenie usług całodobowo.

99 RENT

Wypożyczalnia 99 Rent znajduje się przy ul. Połczyńskiej 10 w Warszawie. Dodatkowy punkt znajduje się także przy obleganym Lotnisku Okęcie. W ofercie wypożyczalni znajduje się wynajem krótkoterminowy i średnioterminowy. Kierowcy mogą skorzystać także wynajmu z OC sprawcy lub VIP Shuttle z kierowcą. Flota wypożyczalni obejmuje nowoczesne samochody o różnym standardzie, wśród nich są takie marki jak Volvo, Volkswagen, Toyota, Seat, Opel czy Skoda.

Autocash24

Wypożyczalnia samochodów Autocash24 zlokalizowana jest przy ul. Pilchowickiej 27/3B w Warszawie. Możliwy jest również wynajem auta na Lotnisku Okęcie. Autocash24 oferuje różne rodzaje wynajmu: krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. We flocie znajdują się dobrze wyposażone, nowoczesne samochody osobowe, wieloosobowe oraz dostawcze. Możliwe jest również wypożyczenie auta do firmy.

Avis

Wypożyczalnia Avis ma kilka punktów w Warszawie, m.in. przy Al. Jerozolimskich 65/79 oraz na lotniskach Okęcie i Modlin. Wynajem samochodów skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Istnieje także możliwość wypożyczenia auta razem z kierowcą. Flota Avis obejmuje nowe, serwisowane pojazdy takich marek jak Fiat, Toyota, Seat, Opel, Audi, Nissan czy Volkswagen.

Panek

Wypożyczalnia samochodów Panek ma w Warszawie kilka oddziałów, w których wynająć można pojazdy, m.in. przy ul. Grójeckiej 208, Al. Jerozolimskich w Centrum LIM, ul. 1 sierpnia 10, na Lotnisku Okęcie i na Lotnisku Modlin. W wypożyczalni Panek możliwy jest wynajem na dni lub miesiące. Dostępny jest także wynajem z OC sprawcy, jak i CarSharing. We flocie firmy Panek znaleźć można wiele bezpiecznych i sprawnych samochodów, np. Toyota Corolla, Opel Insignia, Skoda Octavia, Seat Ibiza czy Kia Sportage. Jest też możliwość wynajęcia większych aut jak Renault Trafi9 czy Renault Master Furgon.

podobne artykuły

zostaw komentarz

copyright © 2016 Cafeteria