Jaka powinna być sala konferencyjna – sprawdzamy sale konferencyjne w województwie śląskim

autor Paula Roztocka
0 komentarz 181 razy czytano

Wybór odpowiedniej sali konferencyjnej może mieć wpływ na przebieg i odbiór szkolenia lub ważnego spotkania. Miejsce, w którym będą one organizowane, powinno być dostosowane pod względem wielkości, umeblowania, oświetlenia, nagłośnienia itp. Jaka powinna być więc odpowiednia sala konferencyjna i gdzie na Śląsku warto ją wynająć?

Sala konferencyjna – jaka powinna być?

Wielkość sali konferencyjnej ma znaczenie. Powinna być ona dostosowana do potrzeb firmy i liczby osób, które będą uczestniczyły w spotkaniu. Złe wrażenie odnosi się zarówno gdy sala jest za duża, jak i gdy jest za mała. Wielka przestrzeń może niekorzystnie wpłynąć na odbiór prezentacji pod względem np. nagłośnienia. Mała natomiast nie zapewni komfortu wszystkim uczestnikom spotkania lub szkolenia.

Sale konferencyjne powinny być też dobrze wyposażone. Chodzi nie tylko o wygodne krzesła i stoły, ale też projektory, telewizory, ekrany, mikrofony, głośniki itp. W sali powinien też być zapewniony dostęp do Internetu oraz do gniazdek. Standardem staje się również klimatyzacja w salach szkoleniowych. A gdzie na Śląsku warto wynająć sale konferencyjne?

Sale konferencyjne w Seven Hotel w Bytomiu

Sale konferencyjne w śląskim (Bytom) oferuje Seven Hotel, który ma ich aż cztery. Posiada dobrze rozwinięte zaplecze konferencyjno-bankietowe. Sale wyposażone są w projektory multimedialne, ekrany, flipcharty, nagłośnienie konferencyjne, mównicę oraz jest w nich bezprzewodowy dostęp do Internetu. Sale konferencyjne zróżnicowane są pod względem powierzchni i układu. Wynająć można małą salę o powierzchni 20 metrów kwadratowych (przeznaczoną dla maksymalnie 18 osób), jak i dużą salę konferencyjną o powierzchni powyżej 60 metrów kwadratowych (dla maksymalnie 60 osób). Hotel dysponuje też dużym tarasem widokowym, na którym można zorganizować konferencję w sezonie letnim.

Sale konferencyjne w Hotelu Szafran w Czeladzi

Sale szkoleniowe na wynajem znajdują się również w Hotelu Szafran w Czeladzi. Są one dostosowane do organizowania konferencji, szkoleń, targów oraz sympozjów naukowych. Obiekt dysponuje aż 8 salami o łącznej powierzchni 1400 metrów kwadratowych. Największa z nich może pomieścić nawet 400 uczestników. Sale są kompleksowo wyposażone, znajdują się w nich niezbędne sprzęty multimedialne, flipcharty oraz dostęp do Internetu. Zapewniona jest również profesjonalna obsługa na każdym etapie konferencji.

Sale konferencyjne w Hotelu Wilga w Ustroniu

Sale konferencyjne są także w ofercie Hotelu Wilga znajdującym się w Ustroniu. Hotel dysponuje 6 wielofunkcjonalnymi salami o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych. Jednocześnie w pomieszczeniu może się zmieścić 250 osób. Sale konferencyjne w Hotelu Wilga mają profesjonalne zaplecze i są dostosowane do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, targów i innych eventów.

podobne artykuły

zostaw komentarz

copyright © 2016 Cafeteria